Jump to content

Amfidiusz

Administrators
 • Posts

  152
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Amfidiusz

 1. 311371395_419938420329828_6179299945253418104_n.jpg

   

  Nowy materiał wideo od Bethesdy przybliżył nam nieco więcej szczegółów dotyczących gry Starfield, która to będzie pierwszą nową franczyzą studia od wielu lat.

  W październiku bieżącego roku, studio zdecydowało się rozpocząć nową serię materiałów wideo nazwaną Pytania Konstelacji, w której na pytania najczęściej zadawane przez fanów odpowiada sam Todd Howard, główny reżyser gry. Wideo porusza całą gamę tematów – od fizyki lotów kosmicznych, przez opcje dialogowe, aż do cech postaci.

  https://starfield.pl/starfield-nie-jest-gra-typu-hard-sci-fi/

 2. Gracze, którzy zdecydowali się na udział w wydarzeniu Worlds of Bethesda - mającym miejsce w zeszłym tygodniu w Baltimore - mieli okazję poddać swoje pady metamorfozie. Jedną z propozycji był design wzorowany na kolorach Starfielda. I trzeba przyznać, że wygląda dosyć schludnie:

   

  xboxpads.jpg

 3. Bethesda przygotowała nie lada niespodziankę dla uczestników trwających właśnie targów Gamescom 2022. Przy stoisku studia ustawiony został prawdziwej wielkości Vasco - pierwszy zaprezentowany kompan, który będzie nam towarzyszył podczas rozgrywki. Gracze mogli sobie z nim oczywiście robić selfie!

   

  vasco.jpg

 4. FPfb6_EXIAA-a4k.jpg

  Doczekaliśmy się kolejnego wycieku grafik z wczesnej wersji (alpha) gry. Po zeszłorocznej publikacji kilku grafik z gry, a następnie szkiców koncepcyjnych, dzisiaj okazuje się, że ktoś, kto posiadał te wszystkie materiały na swoim dysku postanowił nie udostępnić wszystkiego od razu, a dozować nam informacje co kilka miesięcy. Celowy zabieg producentów?

  https://starfield.pl/kwietniowy-wyciek-grafik-z-2018-roku/

 5. welcometocont.jpg

  Do sieci trafił właśnie nowy film przygotowany przez Studio Bethesda promujący Jak zespół Bethesda Game Studios podchodzi do swojej najnowszej rozbudowanej, immersyjnej i fascynującej gry RPG? W jaki sposób Starfield przenosi charakterystyczne dla tego studia elementy na konsole nowej generacji? Zapoznaj się z nowymi spostrzeżeniami reżysera gry, Todda Howarda, dyrektora artystycznego, Emila Pagliarulo, głównego projektanta zadań, Willa Shena, oraz głównego grafika, Istvana Pely’ego, w kolejnym materiale filmowym „Do gwiazd: Z myślą o wędrowcach”.

  https://starfield.pl/do-gwiazd-z-mysla-o-wedrowcach/

 6. Starfield_StarfieldHero_ArtGiveaway.png

   

  Zobacz proces artystyczny w najnowszym filmie o Starfield, w którym artysta Mike Butkus ciężko pracuje nad grafiką „Podróży przez przestrzeń kosmiczną” z gry. Chcesz wygrać swój własny, wysokiej jakości wydruk grafiki widocznej w filmie? Wszystko, co musisz zrobić, to zostać członkiem Konstelacji do 31 marca 2022 roku, a automatycznie weźmiesz udział w konkursie. Jeśli jesteś już członkiem Konstelacji, wszystko gotowe! Po upływie terminu dwóch członków zostanie wybranych losowo, a zwycięzcy otrzymają ekskluzywny, wysokiej jakości wydruk podpisany przez Mike’a Butkusa i reżysera gry Todda Howarda.

  https://starfield.pl/wygraj-grafike-z-autografem/

 7. Użytkownik Twittera o nazwie @POPeART podzielił się z nami swoją wizją projektu edycji specjalnej Xbox Series X dedykowanej grze Starfield. Design jest na tyle dopracowany, że zdecydowałem się nim z Wami podzielić. Oczywiście, jeszcze jest za wcześnie, żeby mówić o jakichkolwiek edycjach specjalnych konsoli - szczególnie w okresie, gdy nie można jej nawet znaleźć na półkach sklepowych - ale być może w przyszłości doczekamy się podobnego produktu.

   

  n24wj10rpia81_png.jpg

   

  cg8l8hgspia81_png.jpg

   

  s5h3a9urpia81_png.jpg

 8. Jeśli przyjrzeć się jeszcze raz jedynemu opublikowanemu do tej pory trailerowi, na stole można zauważyć pewien specyficzny przedmiot. Okazuje się, że ma on z boku wygrawerowane słowo "Currency". Można więc założyć, że będzie to pewien rodzaj kosmicznej waluty, którą będziemy mieli do dyspozycji, aby zdobywać kolejne przedmioty u handlarzy. Zaskakuje fakt, że będą to fizyczne kawałki plastiku zamiast elektronicznych kredytów... No ale cóż, może nadal nie wszędzie dociera jeszcze zasięg LTE ?

   

  ds38m5ghewa81_png.jpg

 9. conc1.jpg

  Równo rok przed planowaną premierą gry Starfield, a także równe 10 lat od premiery The Elder Scrolls V: Skyrim, Bethesda Games Studio uraczyło nas niecodziennym wydarzeniem. 11 listopada, w okrągłą rocznicę premiery Skyrima, studio zaprosiło do współpracy Londyńską Orkiestrę Symfoniczną oraz chór London Voices, aby na nowo zagłębić się w nostalgicznych dźwiękach przestworzy Skyrim.

  https://starfield.pl/muzyka-do-starfielda/

 10. Fani gry nie zawiedli i przedstawili swoje koncepcje na temat tego, jak może wyglądać Aszta - obca forma życia, która będzie grasować poza murami Akili. Bestia ma mieć postać pół-wilka, pół-dinozaura. Czy przyjdzie nam walczyć z takimi potworami, jak na rysunkach poniżej?

   

  aszta2.jpg

  aszta1.jpg

 11. starfield-actors-1.jpg

  Podczas odbywającego się właśnie w Tokio Xbox Games Show, swój gościnny udział miał także Todd Howard, reżyser Starfielda. Zapowiedział on, że Starfield będzie największym projektem lokalizacyjnym w historii studia Bethesda. Czy doczekamy się pełnego tłumaczenia na język polski? Tego na razie nie wiemy. Potwierdzony do tej pory został jedynie język japoński.

  https://starfield.pl/150-tysiecy-linii-dialogowych-w-starfield/

 12. ps5.jpg

  Kwestia platform, na które zostanie wydany Starfield, długo pozostawała otwarta i budziła wiele kontrowersji oraz dyskusji. W końcu Skyrim czy Fallout 76 – ostatnie duże tytuły wydane przez Bethesda Game Studios – doczekały się swoich premier na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox oraz PlayStation. Gracze oczekiwali więc kontynuowania tej zasady w przypadku nadchodzących gier od wydawcy.

  https://starfield.pl/starfield-na-ps5/

 13. Od pewnego już czasu po sieci krążą grafiki koncepcyjne oraz filmy przedstawiające pierwsze miasta w Starfield. Część internautów dostrzega znaną im neoklasycystyczną budowlę w mieście Neon. Czy Wam też ten zarys przypomina Kapitol, wyższą izbę parlamentu amerykańskiego?

  kapitol.jpg

 14. lokacje.jpg

  Po ogromnym sukcesie, jaki odniósł pierwszy oficjalny trailer gry Starfield, który mogliśmy obejrzeć podczas tegorocznego pokazu Microsoft i Bethesdy na E3 2021, dzisiaj producent pozwala nam zagłębić się w pierwsze lokacje, które przyjdzie nam zwiedzić podczas rozgrywki. Poniżej prezentacja trzech miast, które prawdopodobnie będą stanowiły kluczowe znaczenie dla fabuły gry, a które będziemy mogli odkrywać bez żadnych ograniczeń. Każde inne, każde z inną historią i każde równie skrupulatnie budowane od podstaw.

  https://starfield.pl/prezentacja-pierwszych-lokacji-w-grze/

 15. koszulkka.jpg

  Chociaż do premiery gry pozostał jeszcze ponad rok, Bethesda Game Studios zaczyna coraz bardziej intensywnie promować Starfield. Do sprzedaży trafiły właśnie pierwsze koszulki z dużym logo gry na piersi. Zdecydowanie jest to gratka dla fanów, którzy chcieliby zaakcentować rozpoczęcie swojej podróży ku odkryciu największej zagadki wszechświata.

  https://starfield.pl/koszulki-starfield-juz-dostepne/

×
×
 • Create New...