Jump to content
  • 0

Co za tragedia !!! Kolejne misje, których nie można ukończyć !!! i nie jest to tylko SPEKULACJA.

bogdan.mank
 Share

Question

Zagrywka Junony, to misja na statku, który stoi na orbicie księżyca DENEBOLA I-B. Po jej wykonaniu gra jest aktywna ale "stoi". Mogę uruchomić wszystkie opcje z klawisza Esc, ale nie mogę odejść od ekranu Junony. Po wielu próbach, resetach i różnych "sejwach" cofnąłem grę do momentu z przed dokowania. no dobra to teraz do misji Mantis, która jest na tym samym księżycu. Misja zrobiona, kombinezon założony i ........... uruchomiłem panel odbioru statku Mantis. Jeden dźwięk "buczenia" i cisza. Platforma stoi w miejscu. szybki sprint windą na górę ale tam, na platformie pustki. I w tym przypadku również zrobiłem wiele prób, resetów i różnych "sejwów", cofnąłem grę i przeszedłem tą misję trzy krotnie (3), niestety z tym samym efektem, platforma się zacięła i gó..o. I mimo, że gra jest fajna, ma wiele fajnych wątków i pomysłów, to po takich przygodach tracę chęć do gry i nadzieję, że ją kiedyś skończę. Może za pół roku lub nawet cały będzie ona nadawała się do grania, a przynajmniej ta, którą mam ja.

Pozdrawiam

WKUTY gracz

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet