Jump to content

Czy zobaczymy Starfield na The Game Awards?


Amfidiusz
 Share

Recommended Posts

Zarówno Bethesda, jak i Microsoft mają historię ogłaszania gier na TGA. Istnieje więc na to duża szansa!

Biorąc pod uwagę niewypał, jakim okazała się produkcja Halo, Microsoft może chcieć czegoś dużego dla odciągnięcia od niej uwagi, a także dla napędzenia sprzedaży nowych konsol. Prawdopodobnie zobaczymy jakiś nowy trailer na TGA - a Starfield jest na celowniku. Umowa między Bethesdą i Microsoftem nie została jeszcze sfinalizowana, jeśli jednak ten drugi zażyczy sobie trailera, to na pewno go dostanie.

Shinobi, który w jakiś sposób jest ciągle wtajemniczony i rzadko się myli, powiedział, że jakaś nowa seria miała zostać ogłoszona na targach Xbox w lipcu, ale została przesunięta na koniec roku. Najprawdopodobniej miał na myśli Starfield lub Elden Ring, gdyż żadna inna nowa seria (o której wiemy) nie jest produkowana przez studia Microsoftu.

TGA już 10 grudnia!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Właśnie skończyła się prawie trzygodzinna ceremonia wręczenia nagród dla najlepszych gier ubiegłego roku. I niestety nie usłyszeliśmy absolutnie nic na temat Starfield. Emocje fanów Bethesdy pobudził trailer sci-fi... który okazał się zapowiedzią kolejnego Mass Effect. Z kolei najbardziej wyczekiwaną grą okrzyknięty został The Elden Ring. Czy przyjdzie nam teraz czekać aż do E3 2021 w czerwcu zanim usłyszymy jakiekolwiek wieści o Starfieldzie? A może trailer wpadnie nam w ręce bez żadnej większej okazji już w lutym-marcu?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...