Jump to content

Zegarek w edycji kolekcjonerskiej?


Amfidiusz
 Share

Recommended Posts

Wszystko wskazuje na to, że edycja kolekcjonerska będzie zawierała naszywkę na ramię z logo Konstelacji oraz... smartwatch sygnowany logiem Starfield. Na razie są to jedynie spekulacje, jednak Bethesda wciąż podsyła nam sygnały, że tak właśnie będzie wyglądało to specjalne wydanie gry. Studio przyznało, że widoczna w trailerze skrzynka to pudełko, w którym astronauci dostają swoje zegarki.

Cytat

“There's a case in the trailer – it's a watch case, actually. You’re part of Constellation so you get this explorer’s watch. And that's part of the identity of... you know, how does this thing work? What does it do? What does it not do?”

rozkpz8rx3571.jpg

Natomiast w krótkim dokumencie Into the Starfield pojawia się koncept naszywki i zegarka umieszczonych prawdopodobnie w tejże skrzynce. Zegarek wygląda jednak nieco inaczej niż hud znany nam z wcześniejszych przecieków. Nieco bardziej realna wersja bez pomiarów przyciągania grawitacyjnego?

w71zrfrqx3571.jpg

No i na koniec otrzymaliśmy następujące zdjęcie na oficjalnym profilu Starfielda na Twitterze. Coś zdecydowanie musi być na rzeczy!

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...